Vrh „C“

Bella Atir Bohemia

M: Rita z Litavské kotliny                                               O: Daro z Blatnických vinic

Narozena: 5.12.2013

Bonitační kód: A60 Of Xv53,3 Xf106,7 (CZ) chovná I

DKK A/A , DLK 0/0

DM N/N, DW N/N, DNA profil
Bella je krásná, temperamentní a velice vyrovnaná fenka, která ráda pracuje. Miluje vodu a běhání za balónkama. Je velice poslušná.

Grimm Vlčí tlapka

M: Aileen Vlčí tlapka

O: Mino Radov dvor

Datum narození: 27.04.2016

Bonitační  kód: Av/Oh 70 Xv54,3 Xf104,3
HD A (0/0), ED 0/0
DM N/N
DW N/DW
DNA done
1x vítěz třídy
1x výborný -speciální výstava čsv

Grimm je typickým samčím zástupcem plemene. Je zdravě sebevědomý, velmi vynalézavý a díky tomu, že je velmi dobře socializovaný, není lekavý a ničeho se nebojí. I přistávající vrtulník pozoruje z blízka se zvědavým zájmem. Zvědavost je jeho typickou vlastností – rád se do všeho plete a asistuje u jakékoliv činnosti dvounožců. S dospělostí se opravdu projevuje jako “pan pes”, nic ho nerozhází a z každé situace odchází se vztyčenou hlavou.
Svou smečkovou rodinu miluje nade všechno, její členy vítá jako pomatený a brání jako o život. K cizím ženám je milý a přátelský, cízí muži úspěch nemají. Některé ignoruje, některým dává velkýma zahnutýma zubama nahoru jastě najevo, že se kamarádit nebude. Neutrální vztah má k dětem, převážně si jich nevšímá, ale vzhledem k tomu, že se občas chová jako slon v porcelánu, musí se v přítomnosti dětí bedlivě hlídat. Ovšem když narazí na lidi, které má rád, chová se, i v pěti letech, jako pomatené nedomazlené štěňátko…
Je lehce cvičitelný a ovladatelný, ale když na to přijde, umí mít svou hlavu. 🙂
A je upovídaný! Své emoce rád prokládá všelijakým možným bručením, vrčením, bzučením, mručením, brbláním a pískáním.Po náročné pubertě se bravurně naučil samotě a potřebnému odpočinku v době paniččiny nepřítomnosti, není to však jeho vlastnost vrozená, ale je v krvi a potu naučená. Je skvělým společníkem, který rád cestuje autem i hromadnou dopravou a je spokojený tam, kde je jeho smečka. Ať už v lesích a loukách, na treku, ve městě, v restauraci nebo baru, doma na gaučíku i po různých návštěvách. Půjde s paničkou na kraj světa, protože je to československý vlčák a takoví oni prostě jsou!

Štěňátka budou mít zajímavý rodokmen, nepříbuzný na většinu populace,  s čistě českými a slovenskými předky a velmi starými jmény v rodokmenu.

U štěňátek je velký předpoklad líbivého vlčího exteriéru, kontaktních přátelských povah a výborného zdraví.

Štěňátka budou řádně socializovaná, zvyklá na rušné prostředí.

Pokud uvažujete o pořízení štěňátka ČSV, jste aktivní a chcete se stát součástí naší velké vlčí rodiny, tak neváhejte.

 

Dne 27.10. se nám narodilo 6 štěňátek. 2 kluci a 4 holčičky. Maminka i štěňátka jsou v pořádku a mají se čile k světu.