Vrh „D“

Přijímáme rezervace!

Matka: Bella Atir Bohemia (Rita z Litavské kotliny x Daro z Blatnických vinic)
DKK 0/0, DLK 0-0
DM N/N, DW N/N, DNA profil

Naše Bella je moc pěkná, přátelská fena s úžasnou povahou. Je nebojácná, velice poslušná, chodí s námi na procházky i na volno. Odvoláme ji od zvěře, ostatních psů i od lidí. Mezi její exteriérové přednosti patří zejména úžasná, hustá a kvalitní srst žlutooranžové barvy, krátké ucho, nádherně rovný hřbet a zejména pak velice krátký a vysoko nasazený ocas, což se již bohužel v populaci začíná ztrácet.

 

Otec: Káj Dakmat (Jenny von der Wolfsschleife x Ioric z Věrné smečky)
DKK 0/0, DLK 0-0
DM N/N DW N/N, DNA profil

 Káj Dakmat  je mladý, impozantní pes s naměřenou výškou 73 cm. Svojí klidnou a vyrovnanou povahou si nás hned získal. Navzdory své obrovité velikosti má Káj opravdu nádherný, vlčí pohyb.

U jejich potomků očekáváme opravdu vyjímečnou povahu a krásný exteriér. Budou mít také velice zajímavý rodokmen, nepříbuzný na většinu naší populace.
Pro štěňátka hledáme aktivní, vyrovnané páníčky, kteří budou mít pro své nové štěňátko dostatek času a trpělivosti. Štěňátko se jim pak za to stonásobně odmění. Bude skvělým parťákem pro sport, výstavy, chov, ale zejména jako skvělý rodinný pes.

Štěňátka se narodí začátkem července, k odběru pak budou ve druhé půlce srpna.

 

8.7. Štěňátka Belly a Káje jsou na světě. Porod probíhal parádně, Bellča je sázela ven jak na běžícím pásu. Po 5ti hodinách měla hotovo. Máme 5 holek a 3 chlapečky.

 

14.7.      Štěňátka krásně rostou, dostala rozlišovací obojky a byla řádně zvážena 🥰